Usługi oferowane przez Biuro Rachunkowe FACH sc.

 

Szybkość zmian prawa podatkowego oraz prawa pracy zmusza do coraz uważniejszego zagłębiania się w treści ustaw, a co za tym idzie jest to zajęcie bardzo czasochłonne. Przekazując prowadzenie księgowości do Biura Rachunkowego minimalizuje się czas poświęcony na prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Wyklucza się również ryzyko związane z błędnym prowadzeniem księgowości oraz związane z tym faktem nieprzewidziane koszty. Jako biuro rachunkowe będziemy na bieżąco informować o stanie finansowym Państwa firmy oraz przekazywać niezbędne informacje o zmianach w prawie podatkowym i prawie pracy.

Wszystkie usługi oferowane przez naszą firmę są objęte ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Cywilnej.

Jak wygląda procedura rozpoczęcia współpracy?

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszym biurem rachunkowym ...

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszym biurem rachunkowym prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie. Podpisanie umowy oraz upoważnień może nastąpić w siedzibie Biura Rachunkowego lub w siedzibie zleceniodawcy.

Biuro Rachunkowe składa wszystkie niezbędne dokumenty w odpowiednim dla Państwa firmy Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Jeżeli zamierzają Państwo dopiero założyć działalność gospodarczą prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się w siedzibie biura rachunkowego na wypełnienie niezbędnych formularzy podatkowych oraz wyboru najlepszej formy opodatkowania dla Państwa nowej firmy.

 

Jak wygląda comiesięczna współpraca?

Po podpisaniu umowy o świadczenie usług księgowych ...

Po podpisaniu umowy o świadczenie usług księgowych przekazują Państwo miesięczne dowody księgowe (do 5 dnia każdego miesiąca rozliczeniowego). Dokumenty do biura rachunkowego można dostarczyć osobiście w godzinach 9.00 - 15.00

Po sporządzeniu deklaracji rozliczeniowych zostają Państwo poinformowani o wyniku finansowym, oraz o możliwości odebrania przelewów do US i ZUS lub kwoty zostaną Państwu przesłane w formie elektronicznej esemesowej.

Oszczędzamy Wasz czas !

 

Gdzie przechowywana jest dokumentacja księgowa?

Dokumenty księgowe podatnika przechowywane są w siedzibie biura rachunkowego ...

Dokumenty księgowe podatnika przechowywane są w siedzibie biura rachunkowego za dany rok podatkowy. Jeżeli zachodzi potrzeba przechowywania dokumentacji w siedzibie płatnika, dokumenty księgowe wydawane są do biura rachunkowego tylko na czas sporządzania dokumentacji i deklaracji podatkowej.

Po sporządzeniu deklaracji dokumenty księgowe są przekazywane do klienta. Na specjalne życzenie istnieje możliwość sporządzania całej dokumentacji w siedzibie zleceniodawcy jednak usługa taka jest dodatkowo płatna. Po zakończeniu roku podatkowego i sporządzeniu rozliczenia rocznego, dokumentacja zostaje zwrócona podatnikowi.

 

Inne korzyści współpracy

Dokumenty księgowe podatnika przechowywane są w siedzibie biura rachunkowego ...

W razie kontroli skarbowej podmiotu obsługiwanego przez biuro rachunkowe, w miarę możliwości reprezentujemy płatnika przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zleceniodawca informowany jest o zakończeniu kontroli i postanowieniach Urzędu Kontroli Skarbowej.

 

 

 

Cennik

 
Ceny usług księgowych ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta w drodze negocjacji i uzależnione są od:
 • Formy ksiąg podatkowych
  ( np. PKPiR, ryczałt)
 • Formy prawnej
  ( np. osoba fizyczna, spółka cywilna, )
 • Branży
  ( np. Działalność usługowa, handlowa, produkcyjna)
 • Ilości dokumentów księgowych
 • Innych
  ( np. Firma jest płatnikiem vat, transakcje zagraniczne itp.)

Nasze Usługi

 

Informacje Kontaktowe

 

Biuro Fach jest czynne w godzinach :

Od Poniedziałku do Piątku
09:00 - 15:00

Kontakt Biura Rachunkowego Fach Klodzko

Serdecznie Zapraszamy