Informacje o Biurze Rachunkowym FACH sc.

 

Biuro Rachunkowe FACH sc. prowadzi swoją praktykę na rynku kłodzkim od 2005 roku w oparciu o uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych – certyfikat księgowy nr 15438/2006. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakosści świadczonych przez nas usług.

Z większością naszych klientów wspólpracujemy od początku istnienia firmy, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Specjalizacja

Świadczymy tylko profesjonalne usługi.

Specjalizacja

Specjalizujemy sie w kompleksowej obsłudze:

podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w szczególności w zakresie: usług księgowych, obsługi kadrowo – placowej, wypełniania wszelkiego rodzaju wniosków urzędowych.

Cele i Założenia

Świadczymy tylko profesjonalne usługi.

Cele i Zalozenia

Najważniejszym celem naszego biura
jest:

zapewnienie klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, zapewniając sprawne i profesjonalne wsparcie oraz pomoc niemal w każdej sytuacji.

Koncentrujemy się na małych i średnich firmach, zapewniając im kompleksową obsługę księgową. Zapewniamy pomoc przy zakładaniu nowej firmy, a także konsultacje w zakresie wyboru formy działalności gospodarczej i rodzaju opodatkowania. Dbamy o dobrą organizacje kontaktów między biurem a firmą, co pozwala na skuteczne i terminowe wypełnianie zobowiązań wynikających z ustaw podatkowych i rachunkowych

W swojej działalności korzystamy ze wszystkich nowych technologii przesyłania informacji , dzięki którym możemy zaoferować prowadzenie usług księgowych i doradczych na odległość.

Nasze Usługi

 

Informacje Kontaktowe

 

Biuro Fach jest czynne w godzinach :

Od Poniedziałku do Piątku
09:00 - 15:00

Kontakt Biura Rachunkowego Fach Klodzko

Serdecznie Zapraszamy